Solarium

Łóżko opalające Ergoline 600 Avantgarde  oraz duży wybór kosmetyków solaryjnych firmy Onyx gwarantują bezpieczną opaleniznę. Moda na czekoladową opaleniznę trwa od lat, im bardziej głęboka i brązowa - tym lepsza i piękniejsza. Pięknie opalona i zdrowa skóra to powód do dumy. Regularnie, rozsądnie korzystanie z solarium zapewnia wspaniały wygląd i doskonałe samopoczucie. Opalenizna jest oznaką aktywności fizycznej i atrakcyjności. Jednakże w parze z piękną opalenizną musi iść również piękna i zdrowa skóra.

       

Ładne opalone ciało jest pragnieniem wielu ludzi. Opalenizna nie tylko poprawia wygląd, ale gwarantuje także lepsze samopoczucie oraz stan zdrowia. Przeprowadzone badania potwierdzają pozytywne działanie promieni UVA na funkcjonowanie układu krążenia, przemianę materii oraz wytwarzanie witaminy D3, tak bardzo ważnej do prawidłowego rozwoju układu kostnego człowieka. Słońce ( jego promieniowanie UVA ) dawkowanie z umiarem jest naszym sprzymierzeńcem. Musimy jednak pamiętać o tym, że jak każda rzecz w nadmiarze, może nam zaszkodzić.

    JK Ergoline 600 Avantgarde ( łóżko opalające )

Moc i efektywność opalania urządzenia Ergoline Avantgarde 600 powiązane są komfortem najwyższego stopnia. 47 lamp UV w strefie ciała, każda o mocy 160w, 7 lamp do opalania ramion oraz trzy ultra mocne lampy opalaczy twarzy po 520w, każda z nowoczesnymi filtrami, gwarantują intensywne a zarazem bezpieczne opalanie. Łóżko posiada dopasowaną do ciała powierzchnie leżenia. Oprócz klimatyzacji urządzenie wyposażone jest w płynną regulacje natężenia wyjątkowych nawiewów oraz opalaczy twarzy. Ekskluzywne dodatki takie jak: przewodnik głosowy w języku polskim, zintegrowany system muzyczny sterowany wewnątrz kabiny satysfakcjonują klientów z dużymi oczekiwaniami od sprzętu.

            

             

             STUDIO RYŻOWA I SKOROSZEWSKA

 

           Opalanie 1 minuta 1,60 zł.         

                        KARNET

            

          Opalanie 1 minuta 1,40 zł

              100 min - 140,00 zł

Studio Jagoda

ul. Skoroszewska 1B

02-495 Warszawa

Tel. (22) 303 65 44

Studio Jagoda

ul. Ryżowa 48

02-495 Warszawa

Tel.  (22) 303 20 80

GODZINY OTWARCIA

NASZYCH SALONÓW

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00

Sobota 8.00 - 16.00