Przedłużanie rzęs

SECRET LASHES to przede wszystkim przedstawiciel i wyłączny dystrybutor firmy BLINK Lash Stylist & Care, która jest światowym liderem w dziedzinie produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.
                                                          PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1 : 1
Zapraszamy Państwa na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą polegającą na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej ( jedna do jednej ) dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Zabieg przedłużenia i zagęszczenia rzęs trwa ok. 2 - 3 godziny a koszt uzależniony jest od ilości wykorzystanych w zabiegu rzęs ( ilość przyklejonych rzęs zależy od naturalnych rzęs na powiece ). Na jedno oko należy dokleić od 30 do 50 rzęs.

rzęsy

rzęsy0

rzęsy1

Dostępne są one w różnych długościach. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można określić na jakim etapie są naturalne rzęsy, dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po ok. 3 - 4 tygodniach dla powstrzymania porządku efektu. Trwałość rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji. W przypadku osób o bardzo jasnych rzęsach przed zabiegiem przedłużenia i zagęszczania zalecamy wykonać hennę. Rzęsy można nosić długofalowo i nie wpływają one na stan powiek ani rzęs naturalnych. Zabieg ten to znakomity sposób na poprawę wyglądu. Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę - zadbam o Twoje pełne blasku spojrzenie.

                                Podstawowe informacje o przedłużaniu rzęs

  • zabieg ten jest w pełni bezpieczny i daje spektakularny efekt
  • rzęsy są odporne na działanie wody i łez, można pływać, biegać i ćwiczyć bez ograniczeń
  • rzęsy występują w kilku kolorach, po założeniu nie wymagają używania tuszu
  • dzięki długim i gęstym rzęsom Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego spojrzenia.

                              PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS WŁOSIEM NOREK SYBERYJSKICH

norkiPrzedłużanie rzęs włosiem norki jest zabiegiem luksusowym, który zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowo delikatne i naturalne rzęsy to materiał bardzo unikatowy. Są one bardzo miękkie, delikatne i naturalnie zakończone. Dzięki ich lekkości zaleca się aplikację dwóch lub trzech włosków do jednej naszej naturalnej rzęsy, aby uzyskać zniewalający efekt. Produkt najwyższej jakości - 100% naturalnego włosia norki pozwala niesamowicie zagęścić rzęsy, a jednocześnie zachować ich naturalny wygląd.
                                       100% naturalnego włosia bez dodatków syntetycznych

Włosie pozyskiwane jest podczas delikatnego czesania tych zwierząt. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie dają niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd. Zalecaną aplikacja uzupełniająca po 4 tygodniach.

Studio Jagoda

ul. Skoroszewska 1B

02-495 Warszawa

Tel. (22) 303 65 44

Studio Jagoda

ul. Ryżowa 48

02-495 Warszawa

Tel.  (22) 303 20 80

GODZINY OTWARCIA

NASZYCH SALONÓW

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00

Sobota 8.00 - 16.00