Masaże

Zapraszamy do skorzystania z relaksujących masaży, które stawiają na nogi nawet najbardziej zmęczone osoby

Masaż bańką chińską

Stosowany w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje.

 


Masaż Aromaterapeutyczny

Masaż Aromaterapeutyczny twarzy, szyi, dekoltu i obręczy barkowej pozostał tym, co w zabiegach kosmetycznych najlepsze. Znany i stosowany już w starożytności jest najskuteczniejszym i najprzyjemniejszym sposobem na poprawę zdrowia, samopoczucia i sprawności fizycznej, poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie, uelastycznia stawy, zmniejsza bóle.

 


Masaż gorącymi stemplami

Masaż całego ciała gorącymi stemplami regeneruje, wycisza i wzmacnia odporność. Stemple do masażu ciała nasączone są gorącym olejem migdałowym, za ich pomocą masuje się całe ciało.  Wysoka temperatura automatycznie rozgrzewa wszystkie "stemplowane" punkty ciała, które wysyłając informację do centralnego układu nerwowego uruchamiają mechanizmy obronne całego organizmu.

 


Masaż relaksacyjny

Masaż ten może być wykonywany w oparciu o masaż klasyczny lub łączyć różne techniki. Jego podstawowym celem jest pobudzenie mięśni, skóry i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Studio Jagoda

ul. Skoroszewska 1B

02-495 Warszawa

Tel. (22) 303 65 44

Studio Jagoda

ul. Ryżowa 48

02-495 Warszawa

Tel.  (22) 303 20 80

GODZINY OTWARCIA

NASZYCH SALONÓW

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00

Sobota 8.00 - 16.00