Kosmetyki fryzjerskie Farouk

FIRMA FAROUK SYSTEMS powstała w latach osiemdziesiątych i przez cały okres swojego istnienia prężnie się rozwija. Jako lider w branży wprowadził terapię z jedwabiem BioSilk Therapy do wzmocnienia i naprawy włosów i skóry. Produkty wytwarzane przez FAROUK SYSTEMS SĄ DO ODSPRZEDAŻY:
  

 

Odżywka regenerująca zawierają:

Czysty jedwab

Przedłużają trwałość koloru

Poprawiają kondycję włosom

Posiadają witaminy i wyciągi z roślin

         

Jedwab od tysięcy lat słynie z niepowtarzalnego połysku i trwałości, nazywany jest królem włókien. Produkt ten jest najsilniejszym naturalnym włóknem, absorbuje z powietrza trzykrotnie więcej wody niż sam waży.
Nowoczesna technologia produktów serii Biosilk natychmiast przywraca włosom zniszczonym, suchym, matowym, bez sprężystości, bardzo zdrowy wygląd, połysk, zmysłową miękkość i sprężystość. Włosy są podatne na układanie.


 

         Farouk Biosilk Silk Therapy odbudowująca odżywka jedwabna do włosów

* Jedwabista odżywka regeneracyjna, intensywnie nawilżająca dla wszystkich rodzajów   włosów.
* Zawiera naturalny jedwab, wyciągi roślinne i witaminy.
* Ułatwia układanie, nie obciąża włosów, dodając im elastyczności oraz pozostawiając jedwabiście gładkimi.
Silk Therapy to jedwabisty olejek regenerująco - nabłyszczający szczególnie polecany do włosów bardzo zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Zawiera proteiny jedwabne, witaminy i składniki roślinne. Utrzymuje włosy i skórę w optymalnym stanie nawilżenia, wyraźnie dodaje włosom gładkości i jedwabistości, wzmacnia włókna włosowe, zamyka łuski włosowe, poprawia sprężystość i elastyczność, chroni włosy przed działaniem ciepła i czynnikami atmosferycznymi. Włosy stają się niewiarygodnie śliskie i błyszczące. Produkt jest bardzo wydajny. 

Studio Jagoda

ul. Skoroszewska 1B

02-495 Warszawa

Tel. (22) 303 65 44

Studio Jagoda

ul. Ryżowa 48

02-495 Warszawa

Tel.  (22) 303 20 80

GODZINY OTWARCIA

NASZYCH SALONÓW

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00

Sobota 8.00 - 16.00