Zabiegi Jean D’Arcel

Firma Jean D’Arcel Cosmetique została założona w roku 1960 w Paryżu przez Paula Sergent. Od początku istnienia celem nadrzędnym było dostarczenie odbiorcy produktu najwyższej jakości i skuteczności. Jean D`Arcel przywiązuję ogromną wagę do badań, rozwoju oraz zapewnienia jakości, a także znajduje się w bliskich kontaktach z niezależnymi instytutami dermatologicznymi oraz mikrobiologicznymi.
                                                               Luksusowe zabiegi           
Vitamina C
Kuracja witaminą C poprawiająca napięcie i witalność skóry. Terapia kosmetyczna zapewniająca dostarczenie skórze odpowiedniej dawki witamin. Niedobór witaminy C prowadzi do osłabienia przepływu substancji odżywczych do komórek Langerhasa, kontrolujących produkcję nowych włókien kolagenowych.

                                        Zabieg oczyszczania twarzy                                                   

Zabieg o intensywnym działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym, ukierunkowany na zwalczanie problemu trądzika. Zabieg z użyciem dermokosmetyków Jean D´Arcel dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, skóra odzyskuje czystość, świeżość, delikatność.

                                               Kuracja dla mężczyzn

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz przełamanie stereotypu typowego mężczyzny firma Jean D´Arcel stworzyła linię kosmetyków skierowaną specjalnie do pielęgnacji męskiej skóry. Szczególną uwagę została zwrócona na inny charakter i potrzeby pielęgnacyjne mężczyzny. Codzienne golenie, stres, niekorzystny wpływ środowiska zewnętrznego wpływają na szybsze starzenie się skóry oraz wzrost jej wrażliwości. Odpowiednio dobrane składniki aktywne łagodzą podrażnienia, silnie nawilżają i wzmacniają oraz redukują pojawiające się zmarszczki. Linia Pour Homme wyróżnia się świeżym, cytrusowym bukietem zapachowym zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn.

Studio Jagoda

ul. Skoroszewska 1B

02-495 Warszawa

Tel. (22) 303 65 44

Studio Jagoda

ul. Ryżowa 48

02-495 Warszawa

Tel.  (22) 303 20 80

GODZINY OTWARCIA

NASZYCH SALONÓW

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00

Sobota 8.00 - 16.00